zasílání informací mailem

 • This topic is empty.
 • Začal
  Téma
 • #21626 Reakce
  MUK
  Guest

  Dobrý den, potřeboval bych znát Váš názor. Mohu považovat za doručené, když jsem informaci zaslat na oficiální mailovou adresu výboru SVJ?

Zobrazujeme 1 reakci
 • Author
  Reakce
  • #21779
    Michal Čermák
   Guest

   Dobrý den, podíval bych se nejdříve do stanov, jak máte upravenou komunikaci uvnitř společenství. Je-li ale e-mailová adresa jak říkáte oficiální, není důvod pochybovat o tom, že vaše zpráva nebyla doručena. Pro tento účel postačí, pokud je e-mail uveden jako oficiální kontaktní údaj např. na nástěnce. Většinou to funguje podle dostupných běžných stanov je Výbor oprávněn doručovat např. pozvánky e-mailem, pakliže vlastník tento e-mail sdělí. Nikdo pak z Výboru nezkoumá, zda pozvánku doručenou nebo ne, ale prostě to tak je. Doporučuji do hlavičky e-mailu požádat příjemce zprávy o potvrzení doručení. Pokud na Váš e-mail nikdo nereaguje, bude se muset ozvat písemně.

   Reakce
  • #21933
   Jarmila Jarmila Hejlová
   Guest

   Taky mám ten problém, statutár, orgán na mejlové dotazy vůbec nereaguje, nezveřejňuje zápisy, se Shromáždění vlastníků, neschvaluje se rozpočet na daný rok, vý bor je dvoučlenný, od r. 2017 kdy  zemřel  3ti člen , ve stejném složení je od r. 2004, předseda ani na prosbu o zaslání zápisu nereaguje. Tak dnes požádám znovu o zaslání zápisu s tím dovětken o zaslání. Prý se navyšuji od 1.1. i zálohy, ale ještě jsme předpis nedostali asi mám smůlu, že nechodím na shromáždění,  ale už bydlím 60km mimo, tak mejlová komunikace je pro mne důležitá. Jesli mi někdo odpoví předem děkuji

   Reakce
Zobrazujeme 1 reakci
V reakci na: zasílání informací mailem

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Log in with your credentials

Forgot your details?