Nastěhovali jsme se do bytu (panelového domu), kde byly měněny okna na plastová. Z vnitřní strany jsou zapravená ale z venkovní je po celém obvodě vidět asi 1cm široká spára vyplněná pravděpodobně kompresní páskou viz. foto. Chtěl bych se zeptat zda by nebylo vhodné tuto spáru ještě zapravit popřípadě jak.
Napadlo mě to vyplnit a srovnat buď venkovní omítkou, nebo to vyplnit některým z exteriérových spárovací tmelů, na bázi akrylátové disperze (den braven, soudal, illbruck). Popřípadě nějaká kombinace. Děkuji za rady
Obrázek zde: [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte