Dobrý den, BD si půjčilo peníze od členů BD na zbudování nových sklepních kójí v rámci revitalizace. (kdo chtěl sklep musel solit). Peníze vrátíme, až nám přidou na účet z banky v insolvenci. Tedy už rok se nám “vrací” Máme za to, že tyto prostředky jsou uloženy na zvýhodněném účtě a přináší výnosy družstvu. Lze si pod tím představit péči řádného hospodáře? Kde lze tyto půjčené prostředky najít v účetnictví-závěrce? Děkuji J.Sucho