vyúčtování záloh

Zvolená otázka obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Pavel Pavel a poslední změna proběhla před 1 r.

  • Tvůrce
    Téma
  • #2246 Odpovědět

    Karel J.

    Do kdy bych měl jako člen SVJ dostat vyúčtování záloh za loňský rok? V sousedních SVJ to už dávno dostali a u nás nic.

  • Autor
    Odpovědi
  • #2292
    Pavel Pavel 
    Uživatel

    Karle,

    podle § 7/1 zákona č. 67/2013 Sb. by to mělo být u vyúčtování služeb do 4 měsíců od skončení zúčtovacího období.

    Zeptejte se výboru.

    Hezký den!

    Odpovědět
Reakce na: vyúčtování záloh

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:




Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?