Vyúčtování vodného

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  ZR a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

 • Vytvořil
  Téma
 • #1295 odpověď

  Jarmila

  Dobrý den,

  v našem městě se liší cena vodného. Například v jedné lokalitě je 88,73,- Kč/ m3, v jiné 76,- Kč/ m3 a konkrétně v našem domě je cena 101,46,- /m3. Je toto možné?

  Děkuji za odpověď.

 • Autor
  Odpovědi
 • #1296
   pepe

  Tak asi to možné je, když to píšete.

  Předpokládám, že věšteckou kouli tady nikdo nemá aby z ní vyčetl o jaké město se jedná a proč je rozdíl v lokalitách. Co tak zeptat se přímo dodavatele vody ve vašem nejmenovaném městě, to vás nenapadlo??

  odpověď
  • #2152
    ZR

   Mate mne zrak nebo je reakce webu lehce povysena, ironicka, mentorujici a tudiz nevhodna? Ztraci obyvatele tohoto statu zdvorilost, slusnost a cit pro jazyk? Uvazovala jsem o tom prihlasit se k odberu, ale bude-li se mnou jednano takto, ztracim chut.

   odpověď
 • #1297
   jarmila

  Konkrétně se jedná o město Větřní, okres Český Krumlov, kdy cena v nájemních domech je skutečně rozdílná a vlastně ani neznám cenu pro naše město, protože při zeptání dostanu vždy stejnou odpověď, že se voda rozpočítává dle odběru v domě i když každý bytový dům má v jednotlivých bytech měřáky na teplou a studenou vodu. Zřejmě asi konkrétně v našem domě není něco v pořádku, ale nevíme, jak získat potřebné informace a jak máme postupovat.

  Děkuji za odpověď

  odpověď
 • #1298
   pepe

  [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

  Snad Vám to pomůže. A nepleťte si prosím ceny dodavatele vody a následné rozúčtovávání. To, že se “někoho” zeptáte na cenu vody a on vám odpoví, že se to rozpočítává tak a tak, není odpověď!

  odpověď
Odpověď na: Vyúčtování vodného

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Log in with your credentials

Forgot your details?