Vyúčtování vodného

 • Začal
  Téma
 • #1295 Reakce
  Jarmila
  Guest

  Dobrý den,

  v našem městě se liší cena vodného. Například v jedné lokalitě je 88,73,- Kč/ m3, v jiné 76,- Kč/ m3 a konkrétně v našem domě je cena 101,46,- /m3. Je toto možné?

  Děkuji za odpověď.

Zobrazujeme 2 reakce
 • Author
  Reakce
  • #1296
    pepe
   Guest

   Tak asi to možné je, když to píšete.

   Předpokládám, že věšteckou kouli tady nikdo nemá aby z ní vyčetl o jaké město se jedná a proč je rozdíl v lokalitách. Co tak zeptat se přímo dodavatele vody ve vašem nejmenovaném městě, to vás nenapadlo??

   Reakce
   • #2152
     ZR
    Guest

    Mate mne zrak nebo je reakce webu lehce povysena, ironicka, mentorujici a tudiz nevhodna? Ztraci obyvatele tohoto statu zdvorilost, slusnost a cit pro jazyk? Uvazovala jsem o tom prihlasit se k odberu, ale bude-li se mnou jednano takto, ztracim chut.

    Reakce
  • #1297
    jarmila
   Guest

   Konkrétně se jedná o město Větřní, okres Český Krumlov, kdy cena v nájemních domech je skutečně rozdílná a vlastně ani neznám cenu pro naše město, protože při zeptání dostanu vždy stejnou odpověď, že se voda rozpočítává dle odběru v domě i když každý bytový dům má v jednotlivých bytech měřáky na teplou a studenou vodu. Zřejmě asi konkrétně v našem domě není něco v pořádku, ale nevíme, jak získat potřebné informace a jak máme postupovat.

   Děkuji za odpověď

   Reakce
  • #1298
    pepe
   Guest

   [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

   Snad Vám to pomůže. A nepleťte si prosím ceny dodavatele vody a následné rozúčtovávání. To, že se “někoho” zeptáte na cenu vody a on vám odpoví, že se to rozpočítává tak a tak, není odpověď!

   Reakce
Zobrazujeme 2 reakce
V reakci na: Vyúčtování vodného

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Log in with your credentials

Forgot your details?