Hezký den,
chtěla jsem se zeptat: Výbor doposud “jede” na staré stanovy, a já jako člen jsem odstoupila, odstoupil i místopředseda a zůstal předseda – nyní se na shromáždění odsouhlasilo NOVĚ – předseda a jednočlenný kontrolní orgán – vznesla jsem námitku, že toto nelze, že je třeba stanov. Je to správně takto? Patrně je to dle NOZ, nemělo by se SVJ stále řídit dle vzorových stanov? nebo zde podle NOZ? Pokud by pak rozhodovali v takovém složení, není to proti-zákonné?
Jsem s pozdravem
P.