Dobrý den, máme problém s jedním vlastníkem, který si z elektroměru na chodbě přetáhl do svého bytu nové rozvody elektřiny v mědi, ve společných prostorách je máme dosud v hliníku. Problém je nevyhovující provedení navíc bez informování SVJ a žádná revizní zpráva. Vlastník bytu se s námi nechce bavit, nic opravovat. Poradíte nám, jak bychom měli jako výbor nyní postupovat? Díky všem.