Věci

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Malý a poslední změna proběhla před 1 rokem a 10 měsíci.
 • Vytvořil
  Téma
 • #15595 Odpovědět
  Honza
  Host

  Dobrý den prosím radu co můžu udělat když mě v bytě zůstaly věci po příteli od mamky a on si je nechce odstěhovat? Nájemní smlouva je na mě a on se furt ohání že bydlí na azyláku ale já ten jeho odpad tady nechci a nechci mít problémy kvůli tomu bordelu děkuji za radu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Odpovědi
  • #15615
    lojza
   Host

   Nevím co řešíš, věci vyhodit do nejbližšího kontejneru, informovat o tom přítele tvé mamky, no a pak už záleží na něm jestli si stihne něco z toho kontejneru něco vzít než přijedou popeláři :-))

   Odpovědět
  • #15627
    HH
   Host

   Určitě bych doporučovala, uschovat si nějaký doklad o tom, že jste pána vyzvala, aby si věci z bytu odnesl a připojit informaci, že po stanoveném termínu věci z bytu vyhodíte.

   Odpovědět
   • #15633
     Honza
    Host

    Ano to jsem učinil jenže on je s prominutím debil zavolal policii aji na člověka co si od popelnice vzal jeho starou vyhozenou ledničku tak at nemám žádný problém skrz toho

    Odpovědět
  • #15754
    Malý
   Host

   Věci by se daly považovat za opuštěné, navíc o ně ani po výzvě nejeví zájem. Vyzvat k jejich odstranění ve vhodné lhůtě (třeba 14 dní), po nesplnění požadovat skladné (třeba 500 za den) a varovat, že po 1 měsíci budou jeho věci považovány za opuštěné a zlikvidované v nejbližším sběrném dvoře a že mu náklady na likvidaci vyúčtujete.  Musíte mu dát najevo, že nečinnost ho přijde draho.

   Anebo vyhoďte ze svého bytu co je vám libo, ať panáček dokáže, že to bylo jeho.  Když to dokáže účtenkami, což pochybuji, jaká je jejich dnešní aktuální cena? Když se oceňuje pozůstalost, tak se všechny běžné opotřebené a obnošené věci označují “bez hodnoty”. Zlato a starožitnosti tam asi nezanechal, že.

   Jako fór by se daly věci naložit a před azylákem složit coby sponzorský dar.

   Odpovědět
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na: Věci

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Log in with your credentials

Forgot your details?