Sousedi lezou na nervy

 • Vytvořil
  Téma
 • #25311 Odpovědět
  Name
  Host

  Já mám podobný problém, vedle mé pokoje mají otravní starší (asi 50-55 let) sousedi (Koděrová, Vogel) ložnici, přes den tam mají zapnutou TV (hned za zdí) a od zhruba 22 hod si tam povídají (do cca 23-24 hod), dohadují a pod. Všechno je to slyšel do mého pokoje.
  Přes den si ani moc nepovídají, ale když se blíží 22 hodina, tak si začnou, ten pán má k tomu ještě hrubší hlas, takže je to ještě otravnější. To už dělají schválně (nevím proč), protože předtím takový nebyli. Několik let jich bylo slyšet jenom občas a v poslední době téměř neustále. Už jsem jim to 2 krát vysvětloval, ať se trochu uklidní a oni furt nic, prý, že nic neporušují a ať si zvyknu.
  Nejsou vyloženě hlasitý, ale i tak to je už otravné, to by každému začalo časem lézt na nervy. Chápu, že když člověk bydlí v bytovce, tak občas slyší sousedy, ale tohle je už za hranicí míry!
  Zajímalo by mě, co se s tím dá dělat?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Odpovědi
  • #25312
    Ladislav Laker
   Host

   Řešení je jednoduché. Odstěhujte se.

   Odpovědět
   • #25366
     Olga
    Host

    Já vydržela sousedský teror téměř dva roky.Psychicky i fyzicky na dně jsem se odstěhovala. A nelituji, mám klid. Ale aspoň jsem zjistila, jaký bestie lidi umí být.

    Odpovědět
    • #25378
      Lenka
     Host

     Jsem ráda za sousedské vztahy jaké u nás máme, že si i u kafe posedíme a nebo poštu za sebe vybereme když je někdo na dovolené.

     Odpovědět
  • #26061
   petmot petmot
   Účastník

   TV na zdi z opačné strany je nepříjemná.  Hledáme kvůli tomu vhodný materiál, kterým odhlučnit celou jednu stěnu, snad to bude stačit.

   Odpovědět
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: Sousedi lezou na nervy

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Log in with your credentials

Forgot your details?