Rušivá vánoční výzdoba

 • This topic is empty.
 • Začal
  Téma
 • #21557 Reakce
  Kajka
  Guest

  Prosím všechny o radu… Sousedka v domě, který stojí naproti našemu, si vyvěsila na balkon světýlka. To, že to vypadá jak u komediantů, bych brala, ale blikání a světlo proniká do ložnice naší malé a i přes žaluzie ji to ruší… Zmůžu s ní něco? Domluva nepomáhá :(. Řekla mi, že to bude vypínat v 22:00, ale malé chodí spát v osm.

Zobrazujeme 1 reakci
 • Author
  Reakce
  • #21590
    Michal Čermák
   Guest

   Jestliže domluva nepomohla a sousedka je vůči výtkám pasivní, můžete se domáhat odstranění závadného chování pomocí příslušného veřejného orgánu. Primárně jako nejvhodnější se jeví asi městská policie, která přímo na místě je snad schopna danou situaci posoudit (případně poradit, jak dál či sousedce může domluvit), potažmo obecní (městský) úřad. Jinak je tu od toho soud.

   Reakce
  • #22104
    Milan
   Guest

   Pokud Vám to vadí, zajistil bych tmavé a silnější závěsy, kde proniká světlo z Vánoční výzdoby. Nerřešte to jak radí Michal Čermák. On to bude asi taky jeden s těch “příjemných” sousedů, že na všechno hned volat MěPo. Apropo kdyby mě to blikalo do rána, tak je to moje věc a moje elektřina. Proto se zapínají Vánoční ozdoby až je tma. Přes den to jaksi nemá smysl že ano 🙂

   Reakce
Zobrazujeme 1 reakci
V reakci na: Rušivá vánoční výzdoba

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Log in with your credentials

Forgot your details?