reference Výtahy Kubík

Zvolená otázka obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Klik a poslední změna proběhla před 10 m, 1 t.

 • Tvůrce
  Téma
 • #2441 Odpovědět

  Jozka

  Dobrý den, máte někdo zkušenosti s firmou Výtahy Kubík? Je to jedna z firem, od které jsme dostali nabídku pro instalaci výtahu.  Zajímá mě z Vašich zkušeností průběh realizace i navazující servis. Na referenční stránky firmy mě neodkazujte, neznám firmu, která by si tam dala špatnou. Děkuji předem, skutečné zkušenosti jsou k nezaplacení.

 • Autor
  Odpovědi
 • #2563
   kaucuk

  U nás Výtahy Kubík vyhrály výběrko cenou a tím, že nic z našich požadavků nevidí jako problém. Ten se ale ukázal při akci. Když jsme problémy řešili, bylo příjemné vystupování pryč. Byly to nervy, vlivem i řady subdodávek, ale nakonec se podařilo, i když se zpožděním v předání. Na základě našich zkušeností doporučuji velmi detailně sepsat smlouvu a nelitovat peněz a najmout si PROFESIONÁLNÍ STAVEBNÍ DOZOR!

  Se servisem jsme zatím spokojeni.

  Odpovědět
 • #5911
   Klik

  Zdravím,u nás s Výtahy  Kubík byl problém s dodržováním termínů,stejně jako píše Kaučuk,taky sliby a realita se rozcházely-a to bez ohledu  na to,co bylo ve smlouvě.Papír v tomto případě  snese všechno.

  Odpovědět
Reakce na: reference Výtahy Kubík

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?