Dobrý den, potřebovala bych poradit, zda mám nárok vyžadovat proplacení opravy v nájemním bytě. K mému bytu podle nájemní smlouvy přísluší i terasa. Včera, vlivem prudkého deště došlo k ucpání odtokového kanálku na terase. Protože hrozilo, že se voda začne přelévat do bytu, zavolala jsem pohotovost na protažení odtoku. Zaplatit jsem na místě, dostala jsem doklad. Vlastník bytu mi ale tvrdí, že tím, že to spadá do mého nájmu, jsem povinna si opravu na terase uhradit sama a doklad k proplacení ode mě nepřijal.