Dobrý den všem, jeden z vlastníků našeho SVJ pronajal byt značně nepřizpůsobivým. Opakovaně v noci kvůli řevu z bytu nebo mejdanům voláme městskou policii, naposledy včera kvůli domácímu násilí. Klid v domě byl zhruba od tří ráno, kdy jsme konečně mohli jít spát. Mluvit s těmito nájemníky nemá smysl. Kontaktovali jsme vlastníka bytu, aby ukončil nájem, ale je to starý a docela zmatený pán, který tvrdí, že je v bytě všechno v pořádku. Jak máme správně postupovat, abychom pořád nebyli v tomto začarovaném kruhu? Jako výbor víme, že moc možností není, ale přece musí existovat nějaká páka na majitele? Díky za každou/reálnou radu.