Zdravím, řešili jste někde pohyb psů po domě? Máte to někde přímo upraveno? Jde o to, že u nás v domě máme už několikátý konflikt, ve kterém figuruje pes – staford, který je sice vychovaný, ale jeho majitel ho má zásadně na volno. Pes nikdy nikoho nenapadl, ale pro některé vlastníky je problém i to, že k nim na chodbě běží nebo se s ním nečekaně setkají na rohu chodby a jeho pán v tu chvíli ještě není vidět. Zvažujeme doplnit do domovního řádu jako povinnost mít psa uvnitř domu na vodítku, ale zajímaly by mě vaše zkušenosti.