Platba za výtah

Zvolená otázka obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Pavel Pavel a poslední změna proběhla před 1 t, 6 d.

  • Tvůrce
    Téma
  • #8745 Odpovědět
    panter
    panter
    Uživatel

    Lze ošetřit v SVJ platbu ( měsíční zálohy ) pro všechny nájemníky interní směrnicí? Platba od 2 patra mně přijde jako nesmysl ( i když tak nařizuje zákon), když výtah využívají všichni.

  • Autor
    Odpovědi
  • #8746
    Pavel Pavel 
    Uživatel

    1) Píšete o SVJ a zároveň o nájemnících. Předpokládám, že myslíte vlastníky.

    2) Neznám zákon, který by nařizoval neplatit do 2. patra.

    3) Rozúčtování nákladů na služby řeší § 5 zákona č. 67/2013 Sb.

    4) O zálohách na služby a o jejich rozúčtování rozhoduje shromáždění podle § 1208/e NOZ.

    Hezký den!

    Odpovědět
Reakce na: Platba za výtah

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:




Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?