Jsme v katastru jako vlastníci, ale chodník “realizoval” v dávné historii někdo jiný – nedaří se nám zjistit, zda obec, zatím s námi nikdo nekomunikuje. Nebo platí, že když jsme vlastníci pozemku, je naše automaticky vše, co na něm je, i když jsme to “nevytvořili” my a je to běžný betonový chodník na ulici? Omlouvám se, neumím naši situaci lépe popsat.