Neprodloužení nájemní smlouvy

Úvod Fóra Všechny kategorie Byt Neprodloužení nájemní smlouvy

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Julius Taragoš a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #24321 Odpovědět
   Dvorka158Dvorka158
   Účastník

   Dobry den mam dotaz .Mam od obecniho uradu pronajaty but smlouvu mam na dobu urcitou do konce roku vzdy .Mela jsem predesle dva roky problemy s placenim najemneho ale vzdy jsem dluh uhradila a smlouva mi byla prodlouzena opet.Tenhle rok bohuzel mi vznikl na najemnem take dluh byl jsem domluvena na splaceni dluhu a zaplaceni do 30.9.2020 jenze nastala pandemie a me byli odebrany nektere davky a v obdobi pandemie a davky a finance jsem z duvodu nouzoveho stavu a chybnych dokumenru ktere mi nedodali otcove mych deti aby mi davky priznali nemohla dovyridit.finance jsem doresila koncem zari a jiz jen cekam na prichod penez.pred 14dny mi pan mistostarosta emailem poslal ze mi jiz smlouvu neprodlouzi a Musim we do konce roku vystehovat.psala jsem mu duvody nezaplaceni dluhu a ze jiz na dluh na najemnem mam a mohu ho zaplatit.a ze jsem samozivitelka we trema detma a nemam prostredky na nove bydleni a ani nemam kam s detmi jit ze bych musela na ulici a kort ted v nouzovem stavu a v obdobi pandemie.I pres vysvetleni ze jsem kvuli pandemii nemohla dluh zaplatit a ze mi dluh vznikl kvuli pandemii a ze dluh mohu jiz zaplatit a ze proaim o prodlouzeni ze nemam kam hit s detma tak mi amlouvu nechce prodlouzit a vse resi a jen mi pose vse emailem I pres peosbu kontaktovani nebo schuzce.proaim o radu co delat jestli mam nejakou sanci na prodlouzeni nebo reseni problemu.

  • #24339 Odpovědět
   Ladislav Laker
   Host

   Dvorka158,

   není pravda že by stát odebíral některé dávky proto, že nastala pandemie.  Je to tedy nějak jinak. Doporučuji Vám obrátit se na úřad práce. Měli by Vám poradit zda máte nárok na některou dávku, kterou zatím nepobíráte  (rodičovský příspěvek, přídavek na dítě, příspěvek na bydlení, dávky pomoci v hmotné nouzi, příspěvek na živobytí, doplatek na bydlení, mimořádná okamžitá pomoc).

   Pokud jde o pronájem bytu, smlouva na dobu určitou končí dnem který je v ní uveden. Každoročně jste byla neplatičem! Zřejmě právě toto je jeden z důvodů proč pronajímatel není ochoten sjednat s Vámi smlouvu na další rok. Současnou situaci jste si způsobila sama.

  • #24340 Odpovědět
   MilanMkujbcmku03375
   Host

   LL – neřekl bych to lépe …

  • #29626 Odpovědět
   Julius Taragoš
   Host

   nam taki neprodlozíli smluvu a to sme platili vždykedy ale v pandemii sa namohlo pre davky, nie pravda že davky boli aj v pandemii

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na: Neprodloužení nájemní smlouvy

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: