Jsme vlastníci devítibytového domu se zahradou kde má každý vlastník určen svůj díl k užívání. Jednomu vlastníkovi se nelíbí časté návštěvy u jiných vlastníků, požaduje po nich aby počet návštěv omezili. Je nějaký “předpis” který by to určoval?
Můžeš upřesnit pojem “jsme vlastníci devítibytového domu”?? To jakože jste vlastníci celého domu nebo jenom jednoho bytu? Ale na druhou stranu už jsem se dlouho tolik nenasmál co se týče “nějakého předpisu” ohledně počtu návštěv v bytě. Možná by ti něco poradili lidé z KLDR nebo Číny:-))
Autor
Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi