Nákup zahradního nábytku

Zvolená otázka obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  lojza a poslední změna proběhla před 10 m, 1 t.

 • Tvůrce
  Téma
 • #7666 Odpovědět

  Pet

  Hezký den, byl zakoupen zahradní nábytek (spoluvlastnictví na dvorku), ovšem nebyly předloženy žádné nabídky, nebo něco oznámeno, na předchozí schůzi jsme se pouze dohodli na drobných výdajích do 3 tis kč ročně. SVJ jede podle vzorových stanov, kde je uvedeno, že činnosti do 10 tis lze pořídit bez výběrového řízení, co se tím myslí? Činnosti do 10 tis kč? Skutečně si výbor SV může nakupovat, co chce? Jsem s pozdravem

  Pet

 • Autor
  Odpovědi
 • #7670
   Pátek

  S váma být v jednom svj musí být výhra. Když je to podle stanov, tak co se vám nelībí?

  Odpovědět
 • #7671
   lojza

  Milé děti, všechno to začalo někdy v květnu roku 2016. Paní (slečna) Pet obdržela program schůze shromáždění SVJ, kde byl v programu uveden jako jeden z bodů “volba nového místopředsedy”. Na dotyčné schůzi však byla Pet zvolena pouze jako člen. Sami uznáte, že místopředseda je víc než nějaký obyčejný člen. A jelikož být jen řadový člen bylo pod úroveň paní (slečny) Pet, vzdala se této funkce a odté doby prudí, prudí a prudí. A to je tak asi vše milé děti.

  Odpovědět
Reakce na: Nákup zahradního nábytku

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Zrušit

Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?