Nákup zahradního nábytku

 • Začal
  Téma
 • #7666 Reakce
  Pet
  Guest

  Hezký den, byl zakoupen zahradní nábytek (spoluvlastnictví na dvorku), ovšem nebyly předloženy žádné nabídky, nebo něco oznámeno, na předchozí schůzi jsme se pouze dohodli na drobných výdajích do 3 tis kč ročně. SVJ jede podle vzorových stanov, kde je uvedeno, že činnosti do 10 tis lze pořídit bez výběrového řízení, co se tím myslí? Činnosti do 10 tis kč? Skutečně si výbor SV může nakupovat, co chce? Jsem s pozdravem

  Pet

Zobrazujeme 2 reakce
 • Author
  Reakce
  • #7670
    Pátek
   Guest

   S váma být v jednom svj musí být výhra. Když je to podle stanov, tak co se vám nelībí?

   Reakce
  • #7671
    lojza
   Guest

   Milé děti, všechno to začalo někdy v květnu roku 2016. Paní (slečna) Pet obdržela program schůze shromáždění SVJ, kde byl v programu uveden jako jeden z bodů “volba nového místopředsedy”. Na dotyčné schůzi však byla Pet zvolena pouze jako člen. Sami uznáte, že místopředseda je víc než nějaký obyčejný člen. A jelikož být jen řadový člen bylo pod úroveň paní (slečny) Pet, vzdala se této funkce a odté doby prudí, prudí a prudí. A to je tak asi vše milé děti.

   Reakce
  • #12377
   Vlastimil58 Vlastimil58
   Participant

   Ano, činnosti do 10 000,-K č jsou i nákup nejrůznějších záležitostí, do kterých mimo jiné může spadat zahradní nábytek, různý nábytek do chodby apod. Pokud je ve stanovách uvedeno, že podobné záležitosti je takto možno pořizovat, pak není co řešit. Jestli je to správně je druhá věc, ale to už byste se museli s SVJ pobavit o aktualizaci podmínek.

   Reakce
Zobrazujeme 2 reakce
V reakci na: Nákup zahradního nábytku

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Log in with your credentials

Forgot your details?