Nákup zahradního nábytku

 • Vytvořil
  Téma
 • #7666 Odpovědět
  Pet
  Host

  Hezký den, byl zakoupen zahradní nábytek (spoluvlastnictví na dvorku), ovšem nebyly předloženy žádné nabídky, nebo něco oznámeno, na předchozí schůzi jsme se pouze dohodli na drobných výdajích do 3 tis kč ročně. SVJ jede podle vzorových stanov, kde je uvedeno, že činnosti do 10 tis lze pořídit bez výběrového řízení, co se tím myslí? Činnosti do 10 tis kč? Skutečně si výbor SV může nakupovat, co chce? Jsem s pozdravem

  Pet

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Odpovědi
  • #7670
    Pátek
   Host

   S váma být v jednom svj musí být výhra. Když je to podle stanov, tak co se vám nelībí?

   Odpovědět
  • #7671
    lojza
   Host

   Milé děti, všechno to začalo někdy v květnu roku 2016. Paní (slečna) Pet obdržela program schůze shromáždění SVJ, kde byl v programu uveden jako jeden z bodů “volba nového místopředsedy”. Na dotyčné schůzi však byla Pet zvolena pouze jako člen. Sami uznáte, že místopředseda je víc než nějaký obyčejný člen. A jelikož být jen řadový člen bylo pod úroveň paní (slečny) Pet, vzdala se této funkce a odté doby prudí, prudí a prudí. A to je tak asi vše milé děti.

   Odpovědět
  • #12377
   Vlastimil58 Vlastimil58
   Účastník

   Ano, činnosti do 10 000,-K č jsou i nákup nejrůznějších záležitostí, do kterých mimo jiné může spadat zahradní nábytek, různý nábytek do chodby apod. Pokud je ve stanovách uvedeno, že podobné záležitosti je takto možno pořizovat, pak není co řešit. Jestli je to správně je druhá věc, ale to už byste se museli s SVJ pobavit o aktualizaci podmínek.

   Odpovědět
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na: Nákup zahradního nábytku

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Log in with your credentials

Forgot your details?