Pronajímám byt, mám řádně uzavřenou nájemní smlouvu s nájemcem na dobu určitou. Nyní chce nájemce prodloužení. Musím sepisovat novou nájemní smlouvu, nebo stačí nějaký dodatek k této již sepsané smlouvě?Jde mi především o kauci, která již byla složena. Musím ji tam znovu uvádět. Výše nájmu zůstává. Danuše