Michale, píšete naprosté nesmysly. Kam na tyto fantazie chodíte?
Podáním výpovědi nájemní smlouva samozřejmě nekončí. Jste i nadále oprávněn užívat byt a máte povinnost hradit nájemné a zálohy na služby spojené s užíváním bytu. Temto stav bude trvat po celou výpovědní dobu, která je ve Vašem případě tříměsíční.
Nájemní smlouva nebude ukončena ani uplynutím tříměsíční výpovědní doby. Stále mezi stranami (nájemcem a pronajímatelem) budou existovat závazky, které obě strany musí plnit – vracení kauce, vyúčtování služeb, vypořádání přeplatků a nedoplatků plynoucích z vyúčtování služeb, povinnost nájemce uhradit případné škody, které v bytě způsobil a neodstranil před předáním bytu, atd.