na co ma pravo vybor SVJ

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel lojza a poslední změna proběhla před 2 roky.
 • Vytvořil
  Téma
 • #11033 Odpovědět
  Veronika
  Host

  Mam otázku. Pred nastěhovani do vlastního bytu provadeli jsme ruzne praci i opravu elektriny.Po nastehovani jednoho dne narazila jsem na vchodovych dveri na ohlašeni-važeni vlastniky,omlovame se vam za spusobene potiže,ohledně nepracujiciho systemu centralnych zvonku.Vada byla opravena a spusobena nekvalitne provedenymy praci v byte c…. vlastik…prijmeni.a byla vystavena faktura..castka.V emailu nic ,v postove skrynce faktura+vysvetleni chyby.Takže u toho jsem vubec nebyla,nic nepodepisovala,nic nedostala,žadne potverzeni a pry byly provedeni 14hod prace.Ok,častku jsem uhradila ,ohlaseni strhla,a na druhy den zase vyveseno ohlaseni+cervenym vedle dalsi papir-opakovane vas zadame nestrhavat ohlaseni pro vlastniky.Ma predsedkyne pravo mit vyvesene ohlaseni dluznika i po dobu uhrazeni dluha???A zverejnovat me udaje prijmeni a cislo bytu?Chodi do baraku treti osoby,kteri tam ne bydli,a nebo najemce,stydim se vsech lidi,a jak dlouho budu na nastence?Spojilam se s predsedkyne pres email a poprosila telefonni cislo pro pojistovnu-zamitla a nedala,takze vse se resi pres postovni skrynku SVJ.Je nejaky zakon na to???zneuživa sve povinnosti,pracuje proti lidi ne pro ni.

  Děkuji,budu rada jake koliv odpovedi.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Odpovědi
  • #11034
    Okolojdoucí
   Host

   Předně pište česky. Na ohlášení je vysvětlení SVJ, proč nefungovaly zvonky a kdo to způsobil.  Vy máte drzost toto ohlášení strhávat, asi nechápete, co je na ohlášení napsáno. S vámi bych chtěl bydlet v jednom domě, lituji vaše sousedy.

   Odpovědět
   • #11035
     lojza
    Host

    Paní bude buď cizinka a nebo tak trochu mentálně postižená. Já jsem přečetl první 4 věty a pak už jsem to prostě nedal. Akorát nechápu, jak mohla “nabořit” systém centrálních zvonků, když si dělala renovaci v bytě?

    Odpovědět
    • #11046
     ladamuri ladamuri
     Host

     ona zajisté, ne . ale firma provádějící a ta byla za to odpovědná asi dle.  smlouvy. Pokud je shromážděním schválená elektronická komunikace a vyvěšení na nástěnku. nic předsedkyně neporušila, Pokud bylo zaplaceno, tak nevidím důvod proč znova vyvěšovat!!. Fakturu nemusela ani paní  podepisovat, pokud byla žádána oprava vedením SVJ,a za rozsah prací  ručí firmy poruchu odstraňující a osoba,která je-byla pověřena správou domu

     Odpovědět
    • #11047
      lojza
     Host

     No, pokud se týče psaného projevu, tak si s Veronikou podejte ruce a příště už raději nic nepište, nedá se to číst, natož pochopit obsah!!

     Nazdar

     Odpovědět
    • #11157
      Duskova Zdenka
     Host

     Jedna se o buzeraci neboli bossing.Do vyboru radi lezou ffrustranti,kteri jinde neprosli.Je smutny ze hudrmanictvi prolezlo i do osobniho vlastnictvi a bydleni.

     Odpovědět
  • #11171
    Carol
   Host

   Moc díky všem za [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte 😉

   Odpovědět
   • #11176
     lojza
    Host

    Netuším za co děkuješ, vždyť ty ses v téhle diskuzi na nic neptala.

    Odpovědět
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na: na co ma pravo vybor SVJ

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Log in with your credentials

Forgot your details?