M&M reality zkušenosti

 • This topic is empty.
 • Začal
  Téma
 • #10049 Reakce
  Martina
  Guest

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s touto realitní kanceláří? Prodáváme byt a zároveň máme vyhlídnutý barák, který nabízí právě zmíněná realitní kancelář, tak bych chtěla znát něčí poznatky kdo má nějakou osobní zkušenost. Předem děkuji Martina Pokorná.

Zobrazujeme 30 reakcí
 • Author
  Reakce
  • #10059
    Ida
   Guest

   My jsme pouze přes mm reality pronajímali byt kdysi dávno. A všechno proběhlo v pořádku, makléř s námi spolupracoval dobře.

   Reakce
  • #10060
    Pedro
   Guest

   S touto firmou už nikdy nic!  Jednou jsem je zkusil při pronájmu bytu v RD, nesplnili mé požadavky na základní prověření zájemce o pronájem a šoupli mi do bytu neplatiče, grázla hledaného policií…

   Druhá zkušenost – nevýhradní!!! smlouva na prodej nemovitosti. Dávají si do smluv všelijaké kličky ve svůj prospěch. Na prohlídku přivedli na rozdíl od jiných realitek jediného zájemce, jehož iniciály jsem neměl k dispozici. Po delší době jsem nemovitost prodal přes jinou realitku. Po prodeji jsem se soudil s MM, nemovitost cca za 700tis. kč a oni požadovali svou provizi 50000 + nějaké smluvní pokuty, celkem 150000,-. Při soudních tahanicích se zjistilo, že kupec byl na prohlídce s MM a pak jednal s jinou realitkou. Jen díky dobrému právníkovi jsem MM, která pro mě prakticky nic neudělala, zaplatil “pouze”  20000,- + 10000,- svému právníkovi.

   Nejsem jediný, kdo má takovou zkušenost, tato firma často vydělává na smluvních pokutách šikovně zakamuflovaných ve smlouvě o zprostředkování.

   Reakce
   • #10066
     lojza
    Guest

    A co jsi jako čekal? Já když slyším “realitní makléř” nebo “finanční poradce” tak dostávám osypky po celém těle!

    A když jsme u těch profesí, víš kdo je to ” finanční poradce”? To je člověk, který přivede chudáka do ještě větší nouze! 🙂

    Reakce
    • #10073
      Pedro
     Guest

     S druhým odstavcem souhlasím na 100%, s tím prvním tak na 85…

     Znám jednu perfektní malou rodinnou realitku, se kterou mám dobré zkušenosti, ovšem ti už řadu let nedělají pronájmy /ví proč/ a jednu slušnou, která má služby na úrovni a jedná v přijatelných mezích. Moje chyba, že jsem ve spěchu a stresu podepsal takovým grázlům. MM reality je to samé, co AAA v prodeji aut…

      

     Reakce
  • #10342
    Patrik
   Guest

   Dobrý den Martino,

   řekl bych na začátek asi to, že výběr realitního makléře je jako výběr kohokoliv jiného. Musíte narazit na dobrého realiťáka, tak jako na dobrého zubaře, právníka atp…Je to hodně o lidech. Osobně zkušenost jako takovou s realitními agenty mám, nechci zmiňovat něčí jméno, když tak mohu soukromě. Shodou okolní byl a je realiťákem u MM reality a ve stručnosti mohu říct, že jsem spokojený byl. Lidé si musí hlavně číst co podepisují a pokud se jim něco nepozdává není nic jednoduššího než to říct a najít nějaké jiné řešení. Toť za mě vše, přeji ať pochodíte co nejlépe.

   Reakce
   • #10351
    Mira Mira
    Guest

    Přesně tak, je to o lidech a o tom, na koho natrefíte. O MM reality už proběhlo na netu milion diskuzí, některé pochvalné, některé negativní, ať si každý udělá obrázek sám. Je to velká realitka a při počtu nabízených nemovitostí jde asi osobní přístup ke klientovi někdy stranou. Za sebe můžu v tomto směru vřele doporučit brněnskou realitku Unicareal s.r.o. – [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

    Reakce
    • #20448
      Karel45
     Guest

     Souhlasím, ať si každý udělá obrázek sám ….Je to lepší než dávat na rady cizích , které ani nemusí být pravda…Já třeba s m&m reality spolupracoval úplně v pohodě….

     Reakce
  • #10395
    Barbora
   Guest

   My jsme od nich kupovali starší rodinný dům. Od jejich finanční poradkyně jsme si nechali vyřídit i hypotéku. My jsme jen odsouhlasili a podepsali. Netrvalo to dlouho a měli jsme všechno vyřízené, předaný dům i klíče a pak zbýval už jen katastr a hotovo. Takže naše zkušenost je dobrá.

   Reakce
  • #10498
    Martina
   Guest

   Díky vám všem za vaše zkušenosti a názory. My jsme s MM reality uzavřeli neexkluzivní smlouvu zatím na ten náš byt jestli nám pomohou s tím prodejem a uvidíme s čím a za jak dlouho přijdou.

   Reakce
   • #16547
     Kristián
    Guest

    Správná volba. Takhle jsem to u MM reality udělali také a vše na konec dopadlo dobře. Je dobré se úplně tak nezavazovat nikdy nikomu. Až po určitých prověřeních.

    Reakce
  • #10911
    Pavel
   Guest

   Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat, když budu prodávat přes realitní kancelář, mám právo vědět kde budou mou nemovistost inzertovat?Chci s tím mít co nejméně starostí, ale chci vědět vše o průběhu do detailů.

   Reakce
   • #10981
     AntoninN.
    Guest

    Určitě, nám makléř ukazoval přímo ty inzeráty. Respektive nás informoval celou dobu co se děje, to by měl dělat každý realitní agent podle mě.

    Reakce
  • #11137
    Pete
   Guest

   M&M – jediná zkušenost, podvodné jednání, lhaní atd. Realitní “makléřka” to svým jednáním totálně zazdila. Nedodržování dohod je jen minimální prohřešek…

   Reakce
  • #11817
    DušanSouček
   Guest

   Tak já skrze realitního makléře z m&m reality pronajímám byt a to už docela dlouho. Vždycky nám najdou spolehlivého nájemníka a postarají se o smlouvy atp. Asi je to o tom na jakého makléře narazíte.

   Reakce
   • #13977
     Peter
    Guest

    Tiež prenajímame s touto realitkou. A už dosť dlho dva byty vlastním už niekoľko rokov a je omnoho príjemnejšie mať niekoho kto vám s tým pomôže. A ešte na začiatku som to chcel všetko obstarávať sám, veľa osobného času kôli schôdzkam a inzerovanie nemalo tiež veľkú odozvu. Keď sa do toho vložil náš realiťák tak bolo záujemcov hneď niekoľko. Chce si to ich služby vyskúšať, máličko si agenta preklepúť a potom máte kľud.

    Reakce
  • #12254
    Michal
   Guest

   Já mám zkušenost s realitní kancelář Edox reality, která je z Prahy, zkušenosti mám velice dobrou, prodával jsem přes tuto realitní kancelář byt, při prodeji jsem se o to nemusel vůbec starat, vše to vyřeší za Vás, prostě paráda, a super spolupráce.

   Reakce
  • #13120
    Hanka Věžíková
   Guest

   Z vlastní zkušenosti tuto realitku neznám. Ale co říkali známí tak nic moc. Já si kupovala byt přes [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte A tam odtud mám výbornou zkušenost. Velmi příjemná paní mi byt ukázala, vše vysvětlila. Solidní jednání.

   Reakce
  • #20465
    Věra Starková
   Guest

   M M reality, hrozné jednání: měli jsme zájem o prohlídku jimi inzerované nemovitosti, zavolali jsme na uvedené číslo v inzerátu a dovolali jsme se na nějakou centrálu… prý že mají 24!! hodin a by se nám ozval makléř se kterým bychom se na prohlídce domluvili…..čekali jsme 25 h a nic,  chudák majitel asi neprodá když ho blokují s prodejem  ignoranti  s nezájmem o zákazníka

   Reakce
   • #20814
     Michal
    Guest

    Je to opravdu tak hrozné? Právě teď řešíme jestli se na ně obrátit nebo ne. Na internetu jsou převážně pozitivní recenze, třeba tady [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte jich je opravdu mnoho. Už jsem si myslel, že se jim ozvem, ale teď si nejsem jistý.

    Reakce
    • #21749
      PatrikMošna
     Guest

     Tak vždycky je lepší dát na vlastní zkušenost než na někoho jiného. Já jsem se třeba řídil podle potřeby. Prodávali jsme byt, zkusil jsem makléře z m&m reality oslovit, udělal mi nějakou nabídku, já na to kývnul a prodej byla téměř bez starostí zařízená.

     Reakce
  • #21783
    Jana
   Guest

   S MM již nikdy více,odmítaji vrátit rezervačni zálohu 100 000. Prodávají stavební pozemek, na kterém nejde stavět kvůli ochranným zonám a má ve skutečnosti skoro třetinovou hodnotu, bohužel na to známí přišli po složení zálohy. Teď dělají v MM mrtvého brouka. Kdyby uznali chybu, dá se to pochopit, ale tohle bude boj. Vyložené neseriozní jednáni. Teď mladým blokují peníze. Považujeme to za úmysl.

   Reakce
  • #21823
    Petr
   Guest

   Má někdo zkušenost s realitní kanceláří z Brna? Zdědil jsem po dědovi byt, ale jsem z Prahy, tak bych to potřeboval rychle vyřešit.

   Reakce
  • #21827
    Barbora
   Guest

   MM reality skutečně nedoporučuji a jak někteří zde píší, srovnala bych to s praktiky AAA… stejná pakáž, lidi co se v tom neumí úplně pohybovat, tak je očeše o co může…Absolutně nic neudělají navíc, za žádnou práci moc peněz… Provize…. obvykle si berou realitky do 5% max… oni… 10%. Zájemce o nemovitost si vše na své náklady musí zjistit sám, využívají lidské neznalosti a dobroty. Raději volte někoho jiného…

   Reakce
  • #21828
    Petr
   Guest

   Dokážete mi tedy poradit někoho jiného? schopnou realitní kancelář, která se mi o to opravdu postará?

   Reakce
   • #21855
     Natálie
    Guest

    Tak já jsem třeba s m&m reality velice spokojená. Akorát jsem teda z prahy, takže vám nemohu poradit přímo našeho makléře, ale určitě bych se nebála je oslovit. V brně si myslím, že pobočky také mají a sám pak alespoň uvidíte s čím přijdou a přijmout nebo odmítnout návrh můžete vždycky.

    Reakce
  • #21854
    Pavel
   Guest

   Mám zkušenost s realitní kanceláří v Brně Coloseum nemovitosti, se kterou jsem řešil prodej bytu, a která se dokázala o prodej postarat opravdu kompletně, až po přepis na katastru.

   Reakce
  • #21857
    Petr
   Guest

   Díval jsem se na jejich stránky, že mají kancelář v Brně na adrese Květná 167/3, tak se tam po novém roce vypravím, díky moc.

   Reakce
  • #21960
    Eliška Boucká
   Guest

   Tak já mám teď zkušenost s mm reality a za sebe musím říct, že byla spokojenost ve všem. Sháněli jsme pronájem pro našeho dědu, chtěli jsme aby byl blízko našeho bydliště. Makléř nám našel naprosto vyhovující 1+kk, prohlídka byla velmi rychlá, smlouva byla téměř hned a nastěhování mohlo proběhnout. Za to mu děkujeme.

   Reakce
  • #22122
   pavszal Pavel
   Guest

   Mám jedinou zkušenost s realitkou, konkrétně s touto M&M reality. Chtěli jsme koupit garáž, údajná cena 85000. Složili jsme zálohu 10000, poté nám předložili smlouvu, ve které byla cena garáže 65000 a náš závazek zaplatit realitce 20000 za zprostředkování koupě! Jen díky problémům s elektřinou v té garáži se nám z toho podařilo vycouvat aniž bychom přišli o 10000 zálohy. Později jsme koupili jinou garáž, koupi zprostředkovala advokátní kancelář a stálo nás to 3400. Takže za mně s realitkou nikdy víc!

   Reakce
  • #22128
    Dana
   Guest

   Dobrý večer, s MM reality jsme prodávali dům cca před 6 lety. oslovili jsme předtím i jiné, jak malou regionální, tak i jednu velikou celostátní realitku a nejlépe se nám osvědčila právě MM. Natrefili jsme na slečnu velmi milou a schopnou a kupce nám našla za 14 dnů ( opravdu neuvěřitelně brzy…. ) a za cenu, jakou jsme požadovali. Jiní makléři měli divné řeči, chtěli stále srážet cenu a náš domeček kritizovali, že je starý a špatný. Slečna z MM se jediná chovala pěkně a pracovala velmi dobře. Asi to záleží na lidech, jako všechno… Určitě dejte na svou intuici a nenechte se uvrtat do čeho nechcete a pokud má člověk špatný pocit, rozhodně nic unáhleně nepodepisovat, jak někteří agenti lidi nutí apod.

   Reakce
  • #22209
    MEL
   Guest

   Není to černobílé, mám dobrou známou, kterou jsem získal právě proto, že mi pomohla jako finanční poradkyně. Dvanáct let se tím živí a díky nezklamané důvěře jsme přátelé.

   Ale ano, toto je oblast, která přitahuje také spoustu padouchů! Čtěte jejich smlouvy s právníky…

   Reakce
  • #22302
    Radim
   Guest

   Též s nimi mám zkušenosti. Myslím si že smlouvu kterou jsme s nimi uzavřeli byla výhodná pro obě strany. Splnili všechny naše podmínky.

   Reakce
  • #22784
    Monika L.
   Guest

   Dobrý den, já se podělím o čerstvou zkušenost. Asi před měsícem se nám přes ně podařilo velmi rychle pronajmout byt a myslím si že všichni byli spokojeni že se to stihlo před tím než venku vypuklo to co vypuklo, nájemníci se i stihli celkově zabydlet.

   Reakce
  • #23130
    Leo
   Guest

   Máme velmi podobnou zkušenost, taky jsme to s nimi stihli jen tak tak než se vyhlásil ten nouzový stav, ono by to asi šlo i tak, ale myslím si že to takhle bylo příjemnější a hlavně rychlejší.

   Reakce
  • #23294
    Petr
   Guest

   Pokud to řeknu za mě osobně a matku s přítelem. Byli jsme vnuceni člověkem, který sliboval, kolik má peněz a že zaplatí nemovitost s tím, že uzavřel rezervační smlouvu. Nezaplatil jim nic a ještě tajili, že se platí navíc provize. Ve finále chtějí po nás každém 177 tisíc korun za to, že na ně udělal podvod člověk, kterého řeší Policie ČR. Právními zástupci Mgr. Harmečko nic nehodlá ctít, ani respektovat, natož že došlo k trestnému činu. Ba obyčejně ještě vydírá a zastrašuje, včetně řady urážek z jeho strany.

   Za mě osobně tak nedoporučuji tuto realitku. Navíc při koupi realitní makléř s kolegyní hned plánovali, jak má matka jim bude vařit, dělat buchty a budou chodit na gril, když je dům od jejich pobočky jednu ulici !! Vedení společnosti toto naopak schvaluje, co předvádí právník a jejich makléři. Dle policie jde o ukázkový podvod a celou řadu dalších trestných činů.

   Reakce
  • #23311
    Marek
   Guest

   Prozatím mám dvě zkušenosti s touto realitní kanceláří. V prvním případě při koupi bytu, kdy jsme měli den na rozmyšlenou a byt zarezervován, týž den jsme se ozvali makléřce s tím, že byt koupíme, tak ho mezitím prodala někomu jinému. Neprofesionální přístup.

   V druhém případě, kdy byla dána jednoznačně cena nemovitosti s tím, že nemovitost koupíme najednou paní makléřka začala s dražbou, kdo dá ze zájemců více. Toto v inzerátu ani nebylo zmíněno.  Takže druhé zklamání.

    

   Jen pro příště – s touto kanceláří již ne.

   Reakce
  • #23363
    Eva P.
   Guest

   My máme katastrofální zkušenost s mm reality České Budějovice. Vedoucí pobočky Stanislav Pouzar naprosto nekopetentní arogantní vzteklý prcek, který by měl pracovat maximálně v supermarketu a to ještě vzadu ve skladu, aby nepřišel do kontaktu s lidmi.

   Reakce
  • #23441
    Lenka L.
   Guest

   Tak my jsme byli na jedné pražské pobočce a můžu říct že makléř nám byl hodně nápomocný, prodej se uskutečnil rychle a neměla jsem zbytečné starosti navíc. Všude je to prostě o lidech.

   Reakce
  • #23442
    Romana Broukalová
   Guest

   Dobrý den,

   tak my máme tu nejhorší zkušenost s MM reality v Táboře respektive s realitním makléřem a vedoucím této pobočky Petrem Törökem. Kvůli němu se už 2 roky soudíme o vlastní dům, který jsme chtěli prodat. Našel nám ve stejný den 2 zájemkyně se stejnými podmínkami a aniž by se  s námi poradil, kterou preferujeme raději, tak prostě s jednou podepsal tzv. dohodu o koupi nemovitosti, kterou oni nazývají rovnou smlouvou o smlouvě budoucí a protože s největší pravděpodobností se jednalo o ženskou, se kterou má makléř jisté pletky a ona je podnikatelkou s nemovitostmi, tak nás dala k soudu, že jí nemovitost musíme prodat. My jsme ji zatím sami prodali té druhé zájemkyni, ale protože paní podnikatelka má konexe na katastru, tak se jí podařilo převod zablokovat a i když máme dům zaplacený a obydlený novými majiteli, kteří už do něj také investovali, tak do této doby je dům nepřevedený. Török u soudu lhal, což napsala i soudkyně v rozsudku a my jsme proti němu měli jako důkaz nahrávku, ale bohužel se mu nic nestalo a vesele se soudíme dále, protože paní podnikatelka se dovolala až k Nejvyššímu soudu a ten oba rozsudky, které jsme sice vyhráli, zrušil a celou věc vrátil opět na okresní soud. A realitka s námi samozřejmě nechce mít vůbec nic společného, protože jich se celý spor netýká, i když realitní makléř celou situaci zavinil a stejnou dohodu o koupi nemovitost podepsal i s tou zájemkyní, které jsme dům nakonec prodali. Vůbec nevím, co bude dál a už jsme z toho dost zoufalí. Takže tuto realitní kancelář, která dává ruce pryč od klientů určitě nedoporučuji a zejména makléře Petra Töröka, který se vychvaluje jako ten největší profesionál a přitom nekouká napravo ani nalevo. Rozhodně by měl stát přitom, kdo si ho najal a on lobuje za zájemce.

    

   Reakce
  • #23520
    Radek Vávra
   Guest

   Já měl štěstí na makléře, hodně rychle a dobře pochopil jaká jsou moje kritéria a přes co nejede vlak. Sice trvalo než našel dům který tomu všemu odpovídal ale povedlo se. Díky tomu mi ani nevadilo zaplatit provizi. Díky němu jsme se po domluvě s původním majitel mohli rychle domluvit a dohodnout všechno tak abychom se mohli co nejdříve stěhovat.

   Reakce
  • #23571
    Jindřich Polák
   Guest

   Setkal jsem se s dobrým přístupem, sice mi přišlo že prodej se mohl uskutečnit rychleji, ale cenil jsem si jak se makléř snaží aby bylo vše na 100%, tím pádem jsem si nemohl stěžovat.

   Reakce
Zobrazujeme 30 reakcí
V reakci na: M&M reality zkušenosti

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Log in with your credentials

Forgot your details?