M&M reality zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Michal a poslední změna proběhla před 1 týdnem.

 • Vytvořil
  Téma
 • #10049 odpověď

  Martina

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s touto realitní kanceláří? Prodáváme byt a zároveň máme vyhlídnutý barák, který nabízí právě zmíněná realitní kancelář, tak bych chtěla znát něčí poznatky kdo má nějakou osobní zkušenost. Předem děkuji Martina Pokorná.

 • Autor
  Odpovědi
 • #10059
   Ida

  My jsme pouze přes mm reality pronajímali byt kdysi dávno. A všechno proběhlo v pořádku, makléř s námi spolupracoval dobře.

  odpověď
 • #10060
   Pedro

  S touto firmou už nikdy nic!  Jednou jsem je zkusil při pronájmu bytu v RD, nesplnili mé požadavky na základní prověření zájemce o pronájem a šoupli mi do bytu neplatiče, grázla hledaného policií…

  Druhá zkušenost – nevýhradní!!! smlouva na prodej nemovitosti. Dávají si do smluv všelijaké kličky ve svůj prospěch. Na prohlídku přivedli na rozdíl od jiných realitek jediného zájemce, jehož iniciály jsem neměl k dispozici. Po delší době jsem nemovitost prodal přes jinou realitku. Po prodeji jsem se soudil s MM, nemovitost cca za 700tis. kč a oni požadovali svou provizi 50000 + nějaké smluvní pokuty, celkem 150000,-. Při soudních tahanicích se zjistilo, že kupec byl na prohlídce s MM a pak jednal s jinou realitkou. Jen díky dobrému právníkovi jsem MM, která pro mě prakticky nic neudělala, zaplatil “pouze”  20000,- + 10000,- svému právníkovi.

  Nejsem jediný, kdo má takovou zkušenost, tato firma často vydělává na smluvních pokutách šikovně zakamuflovaných ve smlouvě o zprostředkování.

  odpověď
  • #10066
    lojza

   A co jsi jako čekal? Já když slyším “realitní makléř” nebo “finanční poradce” tak dostávám osypky po celém těle!

   A když jsme u těch profesí, víš kdo je to ” finanční poradce”? To je člověk, který přivede chudáka do ještě větší nouze! 🙂

   odpověď
   • #10073
     Pedro

    S druhým odstavcem souhlasím na 100%, s tím prvním tak na 85…

    Znám jednu perfektní malou rodinnou realitku, se kterou mám dobré zkušenosti, ovšem ti už řadu let nedělají pronájmy /ví proč/ a jednu slušnou, která má služby na úrovni a jedná v přijatelných mezích. Moje chyba, že jsem ve spěchu a stresu podepsal takovým grázlům. MM reality je to samé, co AAA v prodeji aut…

     

    odpověď
 • #10342
   Patrik

  Dobrý den Martino,

  řekl bych na začátek asi to, že výběr realitního makléře je jako výběr kohokoliv jiného. Musíte narazit na dobrého realiťáka, tak jako na dobrého zubaře, právníka atp…Je to hodně o lidech. Osobně zkušenost jako takovou s realitními agenty mám, nechci zmiňovat něčí jméno, když tak mohu soukromě. Shodou okolní byl a je realiťákem u MM reality a ve stručnosti mohu říct, že jsem spokojený byl. Lidé si musí hlavně číst co podepisují a pokud se jim něco nepozdává není nic jednoduššího než to říct a najít nějaké jiné řešení. Toť za mě vše, přeji ať pochodíte co nejlépe.

  odpověď
  • #10351
   Mira Mira

   Přesně tak, je to o lidech a o tom, na koho natrefíte. O MM reality už proběhlo na netu milion diskuzí, některé pochvalné, některé negativní, ať si každý udělá obrázek sám. Je to velká realitka a při počtu nabízených nemovitostí jde asi osobní přístup ke klientovi někdy stranou. Za sebe můžu v tomto směru vřele doporučit brněnskou realitku Unicareal s.r.o. – [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte

   odpověď
   • #20448
     Karel45

    Souhlasím, ať si každý udělá obrázek sám ….Je to lepší než dávat na rady cizích , které ani nemusí být pravda…Já třeba s m&m reality spolupracoval úplně v pohodě….

    odpověď
 • #10395
   Barbora

  My jsme od nich kupovali starší rodinný dům. Od jejich finanční poradkyně jsme si nechali vyřídit i hypotéku. My jsme jen odsouhlasili a podepsali. Netrvalo to dlouho a měli jsme všechno vyřízené, předaný dům i klíče a pak zbýval už jen katastr a hotovo. Takže naše zkušenost je dobrá.

  odpověď
 • #10498
   Martina

  Díky vám všem za vaše zkušenosti a názory. My jsme s MM reality uzavřeli neexkluzivní smlouvu zatím na ten náš byt jestli nám pomohou s tím prodejem a uvidíme s čím a za jak dlouho přijdou.

  odpověď
  • #16547
    Kristián

   Správná volba. Takhle jsem to u MM reality udělali také a vše na konec dopadlo dobře. Je dobré se úplně tak nezavazovat nikdy nikomu. Až po určitých prověřeních.

   odpověď
 • #10911
   Pavel

  Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat, když budu prodávat přes realitní kancelář, mám právo vědět kde budou mou nemovistost inzertovat?Chci s tím mít co nejméně starostí, ale chci vědět vše o průběhu do detailů.

  odpověď
  • #10981
    AntoninN.

   Určitě, nám makléř ukazoval přímo ty inzeráty. Respektive nás informoval celou dobu co se děje, to by měl dělat každý realitní agent podle mě.

   odpověď
 • #11137
   Pete

  M&M – jediná zkušenost, podvodné jednání, lhaní atd. Realitní “makléřka” to svým jednáním totálně zazdila. Nedodržování dohod je jen minimální prohřešek…

  odpověď
 • #11817
   DušanSouček

  Tak já skrze realitního makléře z m&m reality pronajímám byt a to už docela dlouho. Vždycky nám najdou spolehlivého nájemníka a postarají se o smlouvy atp. Asi je to o tom na jakého makléře narazíte.

  odpověď
  • #13977
    Peter

   Tiež prenajímame s touto realitkou. A už dosť dlho dva byty vlastním už niekoľko rokov a je omnoho príjemnejšie mať niekoho kto vám s tým pomôže. A ešte na začiatku som to chcel všetko obstarávať sám, veľa osobného času kôli schôdzkam a inzerovanie nemalo tiež veľkú odozvu. Keď sa do toho vložil náš realiťák tak bolo záujemcov hneď niekoľko. Chce si to ich služby vyskúšať, máličko si agenta preklepúť a potom máte kľud.

   odpověď
 • #12254
   Michal

  Já mám zkušenost s realitní kancelář Edox reality, která je z Prahy, zkušenosti mám velice dobrou, prodával jsem přes tuto realitní kancelář byt, při prodeji jsem se o to nemusel vůbec starat, vše to vyřeší za Vás, prostě paráda, a super spolupráce.

  odpověď
 • #13120
   Hanka Věžíková

  Z vlastní zkušenosti tuto realitku neznám. Ale co říkali známí tak nic moc. Já si kupovala byt přes [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte A tam odtud mám výbornou zkušenost. Velmi příjemná paní mi byt ukázala, vše vysvětlila. Solidní jednání.

  odpověď
 • #20465
   Věra Starková

  M M reality, hrozné jednání: měli jsme zájem o prohlídku jimi inzerované nemovitosti, zavolali jsme na uvedené číslo v inzerátu a dovolali jsme se na nějakou centrálu… prý že mají 24!! hodin a by se nám ozval makléř se kterým bychom se na prohlídce domluvili…..čekali jsme 25 h a nic,  chudák majitel asi neprodá když ho blokují s prodejem  ignoranti  s nezájmem o zákazníka

  odpověď
  • #20814
    Michal

   Je to opravdu tak hrozné? Právě teď řešíme jestli se na ně obrátit nebo ne. Na internetu jsou převážně pozitivní recenze, třeba tady [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte jich je opravdu mnoho. Už jsem si myslel, že se jim ozvem, ale teď si nejsem jistý.

   odpověď
Odpověď na: M&M reality zkušenosti

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Log in with your credentials

Forgot your details?