LED pásky za nábytkem v ložnici

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel David a poslední změna proběhla před 11 měsíci a 1 týdnem.
 • Vytvořil
  Téma
 • #7641 Odpovědět
  Mirila
  Host

  Pěkný den, nasvěcovali jste si někdo nábytek v ložnici? Třeba obraz, postel, zrcadlo? Jaký z toho máte pocit? Stačil vám obyčejný led pásek? Co k tomu dalšího potřebuju?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Odpovědi
  • #7652
    Luky
   Host

   Dobrý den, já jsem si původně chtěl zakoupit takovouto sadu pod postel [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte, líbilo se mi, že má pohybové čidlo, takže když bych šel na toaletu, tak by to svítilo ale přítelkyni se to moc nelíbilo… Nakonec jsem si koupil jen komponenty a pásek jen vypínám a zapínám jak se mi to hodí. Pod postel je to super, navíc ten RGB umí měnit barvy a je to příjemné třeba jako světlo když se díváme na televizi.

   Odpovědět
  • #7663
    Mirila
   Host

   Díky Luky za odpověď. Z toho rušení, kdy jde náhodou někdo na toaletu, mám taky strach. Hledám vhodné video, kde by to nevypadalo jako v cirkuse. Přála bych si něco decentního, co hlavně nenabudí k bdění.

   Odpovědět
  • #21936
    David
   Host

   Ano mám nasvícenou obývací stěnu a pásky jsem kupoval zvlášt protože stěna byla klasicky dřevěna a osvětlení nebylo součástí protože v [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte eshopu dělají jen dřevěný nábytek takže jsem si to musel doladit podle sebe a vypadá to velice dobře na led páskách se dají měnit i barvy třeba podle nálady. Poslal bych sem foto jak to vypadá ale nejdou sem vkládat fotky :/

   Odpovědět
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na: LED pásky za nábytkem v ložnici

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Log in with your credentials

Forgot your details?