Zdravím, máte někdo zkušenost, jak řešit? Jeden z vlastníků byt pronajímá přeš agenturu. Agentura střídá lidi v bytě cca po půl roku a pokaždé požaduje kompletní nové sady čipů a klíčů od vstupu do domu a dveří ke sklepům ve třech vyhotoveních. Jsme povinni takto neustále vyhovovat, byť za poplatek za klíče a čipy?