Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Legislativa › kdo uhradí škodu
- Toto téma je prázdné.
-
AutorPříspěvky
-
-
Ivana Sladká
HostDobrý den, při stěhování podnájemníků při ukončení nájmu byla poškozena lišta ve výtahu (škoda asi 8 000,-Kč). Po kom má SV vymáhat úhradu škody? Po majiteli nebo podnájemnících? Majitel tuto škodu nahradit odmítá. Tvrdí, že škodu nezpůsobil on a ani jeho nájemníci, ale muž, kterého si nájemníci přizvali na pomoc.
Prosíme o případné odkazy na judikaturu.
Děkujeme.za výbor SV předsedkyně Ivana Sladká
-
TerezaNovаkovа
Host<p>Recenzní weby o online hazardních hrách [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte mají pro hráče velkou hodnotu. Nabízejí nezávislé zkušenosti uživatelů, díky nimž lze rychle zjistit, zda je kasino spolehlivé, férové a skutečně vyplácí výhry. Pomáhají také porovnat bonusy, herní nabídku a zákaznickou podporu jednotlivých platforem. Díky tomu se hráči mohou lépe rozhodovat a vyhnout se neprověřeným či rizikovým webům.</p>
-
TerezaNovаkovа
Host<p>Recenzní weby o online hazardních hrách <span style=”color: #000000; font-size: 12pt;”>Hravelka Czechia</span> mají pro hráče velkou hodnotu. Nabízejí nezávislé zkušenosti uživatelů, díky nimž lze rychle zjistit, zda je kasino spolehlivé, férové a skutečně vyplácí výhry. Pomáhají také porovnat bonusy, herní nabídku a zákaznickou podporu jednotlivých platforem. Díky tomu se hráči mohou lépe rozhodovat a vyhnout se neprověřeným či rizikovým webům.</p>
-
-
AutorPříspěvky