Kde kupujete okna, potřebujeme i HS portály.

Úvod Fóra Všechny kategorie Rekonstrukce domu Kde kupujete okna, potřebujeme i HS portály.

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #27748 Odpovědět
   Oldřich K.
   Host

   Jsme v procesu hrubé stavby domu a momentálně sháníme okna. Budeme mít větší prosklené plochy a proto bychom upřednostnily HS portály. Každopádně bych raději kvalitnější okna, než šetřit. Díky za typy.

  • #27803 Odpovědět
   Petr
   Host

   <!–StartFragment–>My kupovali HS portály u Vekry, nikde jinde mi nedali tolik info a přišli mi fajn zákaznicky. Nic méně když jsme pak byli u montáže, tak to bylo fakt masakr. Něco málo jsme pak nechali u nich i dodělávat, ale všechno dopadlo nakonec nad očekávání. <!–EndFragment–>

  • #27934 Odpovědět
   Mikeš
   Host

   My máme klasický okna a stačilo to. HS portály by pro nás byly dost drahý.

   • #28626 Odpovědět

    Dobrý den, omlouvám se za hloupý dotaz – co to jsou HS portály? Chválíte je, tak mě to zaujalo.

    • #28820 Odpovědět
     Michal
     Host

     Jsou to posuvné dveře pro velké skleněné plochy. myslím, že do domů jsou fakt super.

    • #28947 Odpovědět
     Robert K.
     Host

     My i v projektu už měli zavedený velký prosklený plochy. Je to prostě super, působí to vzdušnějí a rozhodně jde do domu víc světla.A díky tomu že jsme Vekru potávali s vělkým předstihem, tak se vše stihlo v termínech i když jsme těch oken měli požehaně.

  • #28255 Odpovědět
   CAM
   Host

   Máme okna od vekry a jsme s okny spokojeni. Okna dodali ve smluveném termínu. S trojskly jsme spokojeni.

   • #28821 Odpovědět
    Michal
    Host

    I my s Vekrou ok, i když okna jsme s nimi měnili jen jednou a ještě to jsou jen čtyři kousky.

    • #30058 Odpovědět
     Ondřej Ch.
     Host

     my teda máme oken o dost víc, na baráku jsme hlavně využili franzouzská okna. A teda super, párkrát jsme si večer přitopili v krbu, ale jinak okna opravdu nepustí nic, ani teplo, takže za mě příjemná zkušenost.

    • #30484 Odpovědět
     Feso
     Host

     Doma nám Vekra dělala 4x plastová okna a jedny balkónové a ve všem jsme byli spokojeni. S izolací jsme spokojeni a manželka je ráda za údržbu, opravdu stačí jen párkrát do roka omýt.

  • #28623 Odpovědět
   Arnošt
   Host

   Od Vekry jsme si nechali taky udělat okna. Dělali nám do domu i HS portály, za což jsem fakt rád, protože ukopnutých palců jsem měl díky různým prahům už nespočet.

   • #29583 Odpovědět
    Makaroš
    Host

    Heleď u nás teda Vekra fajn, jen s těma HS portálama se nejsem jistý. Mě se to moc nelíbí. Brali jsme od nich klasické otevírací dveře na obě terasy a za mě teda lepší. Ale je to asi o vkusu a co kdo chce. Okna ale jinak u za mě jsou v pohodě.

  • #28879 Odpovědět
   Noe
   Host

   HS portály my teda od vekry nemáme (máme jen vobyčky plastový, do planeláku úplně dostačující), ale chápu vás, mít barák, tak bych taky šel do velkých prosklených ploch, líbí se mi, když dům dýcha a je světlý.

  • #29047 Odpovědět
   Tonda Řezník
   Host

   Mě překvapilo, že nám Vekra vyla schopna udělat atypická okna. Sice jen 2, ale koupili jsme staší vilku, kde jsme stále řešili, jak jen ty 2 okna pořešíme, a když k nám dorazili zaměřovat okna, tak se nabídli, že vyrobí i ty, takže za mě fakt paráda.

   • #30233 Odpovědět
    Brusík
    Host

    Taky jsme šli do atypů, a ještě jsme měli i ty jejich HS portály, oboje jsme volili v dřevohliníků a bylo to úplně v pohodě. Okna nám zaměřovali taky a všechno sedlo na první dobrou, což jsem byl rád, že se nemuselo nic dodělávat nebo předělávat, takže u nás v pohodě taky.

  • #29119 Odpovědět
   Radek Štolpa
   Host

   My jsme vybrali Pramos. Dělal nám to jejich partnerská společnost TSH Plast, protože to k nám mají blíž. Jako oknař mám nějaké zkušenosti a nemůžu na ně říct půl slova. Rychlá a korektní komunikace, slušná cena, termín i kvalita jak provedení oken, tak montáže se zednickým zapravením.

  • #29243 Odpovědět
   Milan Votroubek
   Host

   Tyhle posuvný portály jsme chtěli na barák taky, ale dělali jsme jen rekonstrukci starého domu, takže jsme nakonec v projektu ty HS postály nebyli schopni nikam vecpat, i když se nám moc líbily, tak nám Vekra nakonec udělala aspoň tu klasiku.

   • #29960 Odpovědět
    Macháčkovi
    Host

    Heleď, to máte docela na nic, protože my jsme začlenili do naší stavby právě tyhle posuvný systémy a přes tohle léto jsme konečně vyzkoušeli jak to funguje. Opravdu to otevře celý prostor a za sebe si myslím, že jsme nemohli lépe vymyslet a vybrat. S vekrou se nám taky jinak spolupracovalo vesměs dobře.

  • #29417 Odpovědět
   Aurélius
   Host

   HS portály jsme nechávali cenově zhodotit u 3 dodavetelů. Nakonec jsme taky nechali Vekru, aby se o naše okna postarala a nebylo to ale díky jejich finanční nabídce, ale celkově přístup a záruky, které nám byli schopni nabídnout.

   • #30377 Odpovědět
    Skala, P.
    Host

    HS portály byly k nám do domu jedno z těch nejlepších rozhodnutí, jelikož přes letní měsíce nám to příjemně otevře prostor se zahradou. Za sebe bych rozhodně doproučil i nechat udělat pořádné zastínění na terasu, první rok jsme to tak neměli a byla to škoda. Tento rok už jsme to měli vyladěné. Vekra nám dělala jak pergolu, tak okna na domě i díky tomu jsme dostali od nich nějakou slevu (jako velká zakázka) a jsem s komplentem spokojen.

  • #29679 Odpovědět
   Pavel Dohnal
   Host

   Můžu hodit zkušenost jenom s obyčejnými plastovými okny od Vekry. Do bytu bychom HS portály nenarvali, i když se nám fakt moc líbí. Máme okna asi 6 let, dělali nám se vším (tím myslím do zaměření po všechny zednické práce) a dobrý, posloužili dobře. Cena celkem adekvátní, ale vždy by mnohlo být líp, že 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
Odpověď na: Kde kupujete okna, potřebujeme i HS portály.

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Cookie Consent with Real Cookie Banner