kamerový systém nálepka

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel ladamuri ladamuri a poslední změna proběhla před 1 rokem, 2 měsíci.

 • Vytvořil
  Téma
 • #2113 odpověď

  kamilX

  Dobrý den,  slyšel jsem, že po 25.5. už není dostačující mít na dveřích nalepenou jenom samolepku, upozorňující na kamerový systém. Prý musí být doplněna o www nebo jiný údaj, kde je možné se o podmínkách provozu kamerového systému dovědět podrobnosti. Máte k tomu někdo nějakou informaci?

 • Autor
  Odpovědi
 • #2136
  Pavel Pavel 
  Účastník

  Vychází se z čl. 14/1/a GDPR. Jednotný formát nálepky s kamerou zatím vrchnost nevymyslela.

  Takže když nálepku doplníte o kontakt na správce OÚ např. jméno a telefon nebo www, tak máte prozatím splněno. Předpokládám, že WP časem vydá doporučený vzor, který ÚOOÚ za nějakou dobu přeloží a bude publikovat.

  Hezký den!

  odpověď
 • #2156
   Zdenda

  Byl jsem teď na semináři Akademie pro bytové domy k tomuto tématu a řešily se tam i ty kamerové systémy. Je to tak, jak píše Pavel. U nás jsme jen do nálepky kamery dopsali naše www stránky a na ně jsme umístili stručně vypsané proč máme kamerový systém, jaká místa sleduje,  kde a jak dlouho je záznam uchováván a kdo k němu má přístup.

  odpověď
 • #2176
  ladamuri ladamuri 
  Účastník

  to to už zavání buzerací lidí bydlících v domě!!!, abychom museli upozornit nenechavce, nepoctivce, proč máme kamerový systém !!! PŘECI NA OCHRANU SVÉHO MAJETKU !!, který vlastníme, a to nejen byty,ale sklepy, garáže !!!!

   

  odpověď
Odpověď na: kamerový systém nálepka

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?