kamerový systém nálepka

Úvod Fóra Všechny kategorie Správa domu kamerový systém nálepka

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2113 Odpovědět
   kamilX
   Host

   Dobrý den,  slyšel jsem, že po 25.5. už není dostačující mít na dveřích nalepenou jenom samolepku, upozorňující na kamerový systém. Prý musí být doplněna o www nebo jiný údaj, kde je možné se o podmínkách provozu kamerového systému dovědět podrobnosti. Máte k tomu někdo nějakou informaci?

  • #2136 Odpovědět
   PavelPavel
   Účastník

   Vychází se z čl. 14/1/a GDPR. Jednotný formát nálepky s kamerou zatím vrchnost nevymyslela.

   Takže když nálepku doplníte o kontakt na správce OÚ např. jméno a telefon nebo www, tak máte prozatím splněno. Předpokládám, že WP časem vydá doporučený vzor, který ÚOOÚ za nějakou dobu přeloží a bude publikovat.

   Hezký den!

  • #2156 Odpovědět
   Zdenda
   Host

   Byl jsem teď na semináři Akademie pro bytové domy k tomuto tématu a řešily se tam i ty kamerové systémy. Je to tak, jak píše Pavel. U nás jsme jen do nálepky kamery dopsali naše www stránky a na ně jsme umístili stručně vypsané proč máme kamerový systém, jaká místa sleduje,  kde a jak dlouho je záznam uchováván a kdo k němu má přístup.

  • #2176 Odpovědět
   ladamuriladamuri
   Účastník

   to to už zavání buzerací lidí bydlících v domě!!!, abychom museli upozornit nenechavce, nepoctivce, proč máme kamerový systém !!! PŘECI NA OCHRANU SVÉHO MAJETKU !!, který vlastníme, a to nejen byty,ale sklepy, garáže !!!!

    

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na: kamerový systém nálepka

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace: