Dobrý den,kdo může svolat to hlasování per rollam? Můžu to já jako člen SVJ nějak vyvolat? Potřebuju schválení instalace klimy,což se tam řeší. Shromáždění ale bude údajně až na jaře příštího roku,to mi už moc platný nebude :))).
Autor
Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí