hlasování člena SVJ Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Správa domu › hlasování člena SVJ Toto téma je prázdné. Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi Autor Příspěvky 06/04/2022 v 09:32 #28741 Odpovědět [email protected]Host Zdravím, budeme na shromáždění hlasovat o novém členu výboru SVJ. Jak je to správně? Hlasuje i ten, o kom se hlasuje? Díky 06/04/2022 v 09:45 #28742 Odpovědět mku03375Host Předpokládám, že máte na mysli hlasování v rámci volby člena výboru. Nikde jsem neviděl, že by člen SVJ nesměl hlasovat (tedy využít svého práva), byť se hlasování týká jeho samého. Autor Příspěvky Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi Odpověď na: hlasování člena SVJ Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving. Osobní informace: Jméno (vyžadováno): E-mail (nebude zveřejněn) (vyžadováno): Web: Storno Potvrdit