GDPR – zveřejnění jmen a čísel bytů

 • Začal
  Téma
 • #8933 Reakce
  michlin
  Guest

  Dobrý den, v domě je na nástěnce v přízemí vyvěšen plán pater s čísly bytů a jmény. Domnívám se, že je to v rozporu s ochranou osobních údajů.

Zobrazujeme 1 reakci
 • Author
  Reakce
  • #8934
    lojza
   Guest

   A to, že tvoje jméno, bydliště a rodné číslo je uvedeno v kdejaké smlouvě nebo dotazníku ti nevadí ?? Zajímavé. Až někdy bude u vás v baráku hořet, tak ještě budeš za ten plán rád!

   Reakce
   • #9058
     david
    Guest

     Zdravím pana Lojzu,

    soudě podle tykání se s diskutujícím panem “michlinem” asi dobře znáte, takže jeho váš styl nepřekvapí. Pro mne je ale zajímavé, že existují lidé jako vy, kteří své osobní údaje uvedené ve smlouvě považují za veřejné a srovnávají smlouvy s nástěnkou na chodbě 🙂 

    S pozdravem David

     

    Reakce
    • #9067
      lojza
     Guest

     Milý Davide, pokud jsi vstoupil do tohoto vlákna tak jsi si určitě všiml mé následné poznámky o domovních zvoncích (tablech). Takže se nebavme o smlouvách ale vraťme se k tomu zvonkovému tablu, kde je uvedeno jméno a číslo bytu a to je to co Michlinovi vadí na domovní nástěnce a přitom má ten údaj uvedený na zvonku (možná, proto jsem psal že nevím jak mají vyřešeny domovní zvonky)

     Reakce
    • #21871
      pepan
     Guest

     milá lojzo, údaje na zvonky a tak dále si dává osoba dobrovolně (není to povinné!), ovšem ne na nástěnku aniž se ho někdo ptal. To už může pak rozvěsit po obci na sloupy.

     Reakce
    • #21874
      lojza
     Guest

     milá pepane, lidé kteří nemají co skrývat, a určitě je jich drtivá většina, nemají žádný problém se svým jménem na zvonkovém tablu nebo na schránce, nevím jak to máš ty osobně ale světe div se občas přijde nějaká návštěva nebo mi pošťačka hodí do schránky dopis, vstupní dveře se otevírají pomocí domovního telefonu

     sice u nás ve vchodě na nástěnce žádný seznam nemáme a i kdybychom ho měli tak nájemníci ví jak se kdo jmenuje a ve kterém bytě bydlí, no a návštěvám je myslím u zadele že nějaký pepan novák bydlí ve třetím patře v bytě č.12

     Reakce
  • #8939
    lojza
   Guest

   A ještě taková poznámka, zajímalo by mě jak máte řešeny domovní zvonky? Ze své zkušenosti vím, že v současné době je to řešeno tak, že vidíš jméno a číslo bytu, které následně označíš na zvonkovém table a dotyčný ti ze svého bytu buď dveře otevře nebo taky ne. Což je úplně stejný případ jako nějaký seznam jmen a bytů na nějaké nástěnce. Takže asi tak trochu schíza ze tvé strany. Ale neboj dá se to léčit:-))

   Reakce
Zobrazujeme 1 reakci
V reakci na: GDPR – zveřejnění jmen a čísel bytů

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Informace o vás:
Log in with your credentials

Forgot your details?