GDPR – zveřejnění jmen a čísel bytů

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  lojza a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 2 týdny.

 • Vytvořil
  Téma
 • #8933 odpověď

  michlin

  Dobrý den, v domě je na nástěnce v přízemí vyvěšen plán pater s čísly bytů a jmény. Domnívám se, že je to v rozporu s ochranou osobních údajů.

 • Autor
  Odpovědi
 • #8934
   lojza

  A to, že tvoje jméno, bydliště a rodné číslo je uvedeno v kdejaké smlouvě nebo dotazníku ti nevadí ?? Zajímavé. Až někdy bude u vás v baráku hořet, tak ještě budeš za ten plán rád!

  odpověď
  • #9058
    david

    Zdravím pana Lojzu,

   soudě podle tykání se s diskutujícím panem “michlinem” asi dobře znáte, takže jeho váš styl nepřekvapí. Pro mne je ale zajímavé, že existují lidé jako vy, kteří své osobní údaje uvedené ve smlouvě považují za veřejné a srovnávají smlouvy s nástěnkou na chodbě 🙂 

   S pozdravem David

    

   odpověď
   • #9067
     lojza

    Milý Davide, pokud jsi vstoupil do tohoto vlákna tak jsi si určitě všiml mé následné poznámky o domovních zvoncích (tablech). Takže se nebavme o smlouvách ale vraťme se k tomu zvonkovému tablu, kde je uvedeno jméno a číslo bytu a to je to co Michlinovi vadí na domovní nástěnce a přitom má ten údaj uvedený na zvonku (možná, proto jsem psal že nevím jak mají vyřešeny domovní zvonky)

    odpověď
 • #8939
   lojza

  A ještě taková poznámka, zajímalo by mě jak máte řešeny domovní zvonky? Ze své zkušenosti vím, že v současné době je to řešeno tak, že vidíš jméno a číslo bytu, které následně označíš na zvonkovém table a dotyčný ti ze svého bytu buď dveře otevře nebo taky ne. Což je úplně stejný případ jako nějaký seznam jmen a bytů na nějaké nástěnce. Takže asi tak trochu schíza ze tvé strany. Ale neboj dá se to léčit:-))

  odpověď
Odpověď na: GDPR – zveřejnění jmen a čísel bytů

Pravidla diskuzního fóra naleznete zde.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

Osobní informace:
Přihlásit s uživatelskými údaji

Zapomněli jste heslo?