Dobrý den. Chtěl bych se Vás zeptat zda výbor svj může schválit jednorázový dar ( cca. 2000kc) uklízečce za dobře odvedenou práci za minulý rok. Jde o to, že oproti firmám to dělá za polovic ceny a lidé jsou s její práci spokojeni. Popřípadě jak to dát do financí. Můžeme to dát v hotovosti z kasy oproti podpisu? A jak výdaj napsat, aby to uklízečka neměla povinnost někde hlásit. Děkuji za odpověď Korejčík.