Dobrý den. Lze nějakým způsobem vložit příspěvek pro sociálně slabé ( bytové jednotky) do fondu oprav bez odpuštění platby do FO ve výši získaného bonusu z NZU?
Chcete obrat důchodce o peníze, které jim stát přidělí? Nenapadá mne žádný způsob, jak to udělat legálně. Jedině kdybyste porušil zákon a toho důchodce podvedl.
Autor
Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi