Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › M&M reality zkušenosti › Odpověď na: M&M reality zkušenosti
18/12/2025 v 10:34
#33568
Host
Řešila jsem přes mm reality pronájem bytu a upřímě jsem čekala, že to bude běhání a nervy. Nakonec to ale bylo docela v klidu, makléř přijel, všechno nafotil, domluvil prohlídky a průběžně mi psal, co se děje. Za pár týdnu bylo hotovo a ja vlastně nemusela skoro nic řešit, což mi hodně vyhovovalo.