Odpověď na: M&M reality zkušenosti

Úvod Fóra Všechny kategorie Byt M&M reality zkušenosti Odpověď na: M&M reality zkušenosti

#33568
Pavlína
Host

Řešila jsem přes mm reality pronájem bytu a upřímě jsem čekala, že to bude běhání a nervy. Nakonec to ale bylo docela v klidu, makléř přijel, všechno nafotil, domluvil prohlídky a průběžně mi psal, co se děje. Za pár týdnu bylo hotovo a ja vlastně nemusela skoro nic řešit, což mi hodně vyhovovalo.