Odpověď na: M&M reality zkušenosti

Úvod Fóra Všechny kategorie Byt M&M reality zkušenosti Odpověď na: M&M reality zkušenosti

#33367
Tadeáš
Host

Teď jsme s mkama pronajímali byt. Byla to rychlovka, postarali se o smlouvy a detaily, za mě spokojenost.