Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › M&M reality zkušenosti › Odpověď na: M&M reality zkušenosti
17/09/2025 v 11:18
#33367
Host
Teď jsme s mkama pronajímali byt. Byla to rychlovka, postarali se o smlouvy a detaily, za mě spokojenost.