Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › M&M reality zkušenosti › Odpověď na: M&M reality zkušenosti
24/07/2025 v 11:47
#33182
Host
Upřímně jsem vstup do světa realit čekal jako divokou jízdu, a místo toho MM reality připomínaly spíš dobře řízený vlak. Makléř byl rychlý, férový a měl přehled. Žádné nátlaky, žádné mlžení. Kdyby takhle fungovalo víc služeb, svět by byl klidnější místo.