Odpověď na: M&M reality zkušenosti

Úvod Fóra Všechny kategorie Byt M&M reality zkušenosti Odpověď na: M&M reality zkušenosti

#33182
IvanRudný
Host

Upřímně jsem vstup do světa realit čekal jako divokou jízdu, a místo toho MM reality připomínaly spíš dobře řízený vlak. Makléř byl rychlý, férový a měl přehled. Žádné nátlaky, žádné mlžení. Kdyby takhle fungovalo víc služeb, svět by byl klidnější místo.