Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › M&M reality zkušenosti › Odpověď na: M&M reality zkušenosti
24/04/2025 v 10:07
#32947
Host
<p>Měl jsem co do činění s MM reality při hledání nového bytu a všechno probíhalo fakt hladce. Makléřka, se kterou jsem komunikoval, byla fakt na úrovni, nejen, že byla ochotná, ale i neskutečně trpělivá, protože já byl ten typ, co se rozhoduje jak ve hře ,,kamen, nůžky, papír” a pořád něco měnil. Ale ona to zvládla s úsměvem a ve finále jsem našel místo, co se mi opravdu líbí. Navíc žádný ,, lákání na něco, co neexistuje” všechno byla přesně tak, jak řekla. </p>