Odpověď na: M&M reality zkušenosti

Úvod Fóra Všechny kategorie Byt M&M reality zkušenosti Odpověď na: M&M reality zkušenosti

#32855
Pavlína2
Host

Naše makléřka konkrétně paní Nová z této realitky nám teď prodávala dům. Prošla s námi celý proces od odhadu ceny až po závěrečné papírování. Co mě opravdu zaujalo, byla její schopnost rychle reagovat na jakékoliv změny na trhu a upravit strategii prodeje, což vedle k rychlému a výhodnému prodeji. Celkově to bylo velmi hladké a bez stresu, což je u prodeje nemovitosti opravdu cenné. V závěru nemám co vytknout, dobře jsme vybrali.