Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › M&M reality zkušenosti › Odpověď na: M&M reality zkušenosti
20/03/2025 v 10:24
#32855
Host
Naše makléřka konkrétně paní Nová z této realitky nám teď prodávala dům. Prošla s námi celý proces od odhadu ceny až po závěrečné papírování. Co mě opravdu zaujalo, byla její schopnost rychle reagovat na jakékoliv změny na trhu a upravit strategii prodeje, což vedle k rychlému a výhodnému prodeji. Celkově to bylo velmi hladké a bez stresu, což je u prodeje nemovitosti opravdu cenné. V závěru nemám co vytknout, dobře jsme vybrali.