Odpověď na: Zapravení venkovního spáry oken

Úvod Fóra Všechny kategorie Rekonstrukce domu Zapravení venkovního spáry oken Odpověď na: Zapravení venkovního spáry oken

#32831
Pomaly_monterPomaly_monter
Účastník

Podle mého názoru tomu tak není. Kompresní páska je tam proto, aby spára byla směrem do exteriéru difuzně otevřená. Když ji zatmelíte, už tomu tak nebude. Ta připojovací spára má být směrem z interiéru difuzně uzavřená a z exteriéru otevřená. Na tuhle pásku už nic nepřijde.