Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › M&M reality zkušenosti › Odpověď na: M&M reality zkušenosti
14/02/2025 v 15:38
#32814
Účastník
<p>Tak já osobně můžu říct, že jsem s makléřem z MM reality spokojený. Rychle se zorientoval v našich požadavcích a díky jeho zkušenostem jsme rychle pronajali naši nemovitost. recenze [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte Komunikace byla jasná a rychlá. Bez něj bychom to zvladli jen těžko.</p>
<p>Souhlasím, makléři z MM Reality často pomáhají prodat nemovitost rychle a výhodně. Jsou to profesionálové ve svém oboru. </p><p> </p>