Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › M&M reality zkušenosti › Odpověď na: M&M reality zkušenosti
13/02/2025 v 11:54
#32812
Host
Tak já osobně můžu říct, že jsem s makléřem z MM reality spokojený. Rychle se zorientoval v našich požadavcích a díky jeho zkušenostem jsme rychle pronajali naši nemovitost. Komunikace byla jasná a rychlá. Bez něj bychom to zvladli jen těžko.