Odpověď na: M&M reality zkušenosti

Úvod Fóra Všechny kategorie Byt M&M reality zkušenosti Odpověď na: M&M reality zkušenosti

#32812
Mirek
Host

Tak já osobně můžu říct, že jsem s makléřem z MM reality spokojený. Rychle se zorientoval v našich požadavcích a díky jeho zkušenostem jsme rychle pronajali naši nemovitost. Komunikace byla jasná a rychlá. Bez něj bychom to zvladli jen těžko.