Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › M&M reality zkušenosti › Odpověď na: M&M reality zkušenosti
28/01/2025 v 11:54
#32747
Host
Mám velmi špatné zkušenosti s MM reality. Nepravdivé údaje o skutečnosti o pozemku a ještě k tomu zahajované informace. Prodali mi zajíce v pytli.na jednu stranu moje blbost,ale já nebyl v těchto věcech zrovna znalej,a tak si se mnou trošku vystřeli zadek,a ještě si za to nechaly zeplatit. Takže velmi nedoporučuji tuto společnost.