Odpověď na: M&M reality zkušenosti

Úvod Fóra Všechny kategorie Byt M&M reality zkušenosti Odpověď na: M&M reality zkušenosti

#32747
Ondřej Špacír
Host

Mám velmi špatné zkušenosti s MM reality. Nepravdivé údaje o skutečnosti o pozemku a ještě k tomu zahajované informace. Prodali mi zajíce v pytli.na jednu stranu moje blbost,ale já nebyl v těchto věcech zrovna znalej,a tak si se mnou trošku vystřeli zadek,a ještě si za to nechaly zeplatit. Takže velmi nedoporučuji tuto společnost.