Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › Zvyšování nájemného u sml. na dobu neurčitou › Odpověď na: Zvyšování nájemného u sml. na dobu neurčitou
07/10/2024 v 15:28
#32496
Host
Dobrý den, jsem nájemce od roku 2000 a mám smlouvu na dobu určitou. Po dobu tří let mi každý rok zvýšil pronajímatel nájemné o 20%. Jak píšete že pronajímatel může zvýšit nájemné až do výše srovnatelného nájemného obvyklého v daném místě, tak jsem zjistila, že je již překročeno a v dané lokalitě letos již nájemné se ani nezvyšovalo. Proto se chci zeptat jestli pronajímatel má právo mi nájemné zvýšit a popřípadě, když by neměl nárok jak se mohu bránit.
Děkuji předem za odpověď