Odpověď na: Placení STA v bytě SVJ

Úvod Fóra Všechny kategorie Správa domu Placení STA v bytě SVJ Odpověď na: Placení STA v bytě SVJ

#32292
Ladislav Laker
Host

Lojzo, nepište o záležitostech o kterých nevíte vůbec nic. Zbytečně se ztrapňujete. Naučte se znát své hranice.

Neexistuje žádný zákon, který by ukládal “SVJ potažmo BD povinnost zajistit vlastníkům potažmo nájemníkům příjem TV signálu”. Ani nikdy v minulosti takový zákon neexistoval.