Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Byt › instalace klimatizace › Odpověď na: instalace klimatizace
09/06/2024 v 19:32
#32162
Host
Jenom doplním. Lodžie je společný prostor, určený k výhradnímu užívání majiteli (nájemníkovi) bytu. Takže pokud se jedná o umístění klimatizace do tohoto prostoru, musíte žádat SVJ (BD) o souhlas. Pokud klimatizace nebude hlukem obtěžovat sousedy, nevidím důvod k souhlasu s její instalací.