Odpověď na: neexistujici SVJ

Úvod Fóra Všechny kategorie Správa domu neexistujici SVJ Odpověď na: neexistujici SVJ

#30253
pavszalpavszal
Účastník

Dobrá, tedy jiná formulace: V domě ve kterém bydlím je založeno SVJ. Jedním z vlastníků je SBD kterého jsem členem a nejsem vlastníkem bytové jednotky. Takových je nás v tomto domě cca deset procent. Tak co, spokojenost s takovou formulací?

Ale ono je to vlastně jedno spokojen – nespokojen. Tady jde o to, že by bylo vhodné abyste si uvědomil, že naprostá většina uživatelů bytů jsou laici v oblasti práva a podle toho budou vypadat jejich dotazy či příspěvky v diskuzi. Evidentně už rozehráváte hru na slovíčkaření a osobní napadání z čehož je mi smutno.

Dříve jste použil výrok “kdo se nestará o svá práva ten o ně přijde”. Na jednu stranu je sympatické, že lidem radíte, na druhou stranu váš přezíravý postoj k lidem, kteří se neumí správně právnickou mluvou vyjádřit spíš od jejich starostí o svá práva odrazuje.

Ujišťuji vás, že vím co je to SVJ a vím co mi sdělil <span style=”color: #777777; font-family: -apple-system, system-ui, BlinkMacSystemFont, ‘Segoe UI’, Helvetica, Arial, sans-serif, ‘Apple Color Emoji’, ‘Segoe UI Emoji’, ‘Segoe UI Symbol’; font-size: 17px;”>mku03375. Takže ne já ale vy píšete nesmysly jen na základě toho, že se nevyjadřuji přesnou právnickou mluvou 🙁  Někde u soudu bych s takovým vyjadřováním jistě pohořel, ale tady??</span>

Cookie Consent with Real Cookie Banner