Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Teplo a voda › výměna vodoměrů › Odpověď na: výměna vodoměrů
09/11/2022 v 10:39
#30001
Nevíte, jestli můžeme při výměně požadovat, aby byly vodoměry osazeny vodorovně a ne svisle? Vodorovně prý přesněji měří. Máte s tím nějaké zkučšenosti?