Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Finance › Zkušenosti se stavbou domů s firmou Canaba › Odpověď na: Zkušenosti se stavbou domů s firmou Canaba
27/09/2022 v 15:04
#29689
Host
<p>To my jsme si to podlahové topení připlatili a je to pecka, bylo dobré, že nám to tehdy prodejce nabídl, ale chápu, že při stavbě člověk řeší každou korunu kterou dá do bydlení, taky by se mi líbila dvojgaráž, ale tehdy už na to nezbyl rozpočet a garáž tehdy nebyla priorita, chtěli jsme mít vnitřek víc vytuněný.</p>