Úvod › Fóra › Všechny kategorie › Legislativa › Prodej parkovacího stání – právo k výlučnému užívání › Odpověď na: Prodej parkovacího stání – právo k výlučnému užívání
19/09/2022 v 11:51
#29632
Host
Tak toto je klasický pronájem, a řeší se to nájemní smlouvou není to tak? A myslím že taková smlouva by nemusel být ani nijak složitá. No já vždy řeším parkování teda přes [Externí odkaz] pro zobrazení se prosím přihlašte